Luxusní tapety a fototapety

Nabízíme tapety z různých materiálů – vinylové tapety, tkané textilní tapety, netkané textilní tapety – vlies. Tapety, které si můžete u nás vybrat z velkého množství katalogů jsou určené do obytných budov, ale v nabídce máme i tapety, které svými specifickými vlastnostmi jsou určené do hotelů a administrativních budov

 

Vinylové tapety jsou charakterizované svou vysokou užitnou hodnotou, díky svojí lehké údržbě jsou předurčené do namáhaných prostorů, jakými jsou například hotely a administrativní prostory. 
Textilní tapety jsou určené do privátních, nebo společenských prostorů náročných na interiérový design. V nabídce máme tapety z tkaného textilu a netkaného textilu – vleisové tapety, z luxusních materiálů jako je hedvábí, len, taft, zamat, nebo exotický sisal a bambus. Zlepšují akustiku v prostoru. 
Vliesové tapety jsou vyrobené z netkaných textilií vláken buničiny, polyesteru a viskózy. Jsou velmi příjemné na dotyk a na pohled, propouštějí páru a různou povrchovou úpravou je možné vytvořit různorodý vzor. Inspirujte se jednotlivými kolekcemi, popřípadě nás navštivte osobně a budete příjemně překvapení, jaký netradiční vzhled mohou mít stěny v interiéru.

.       .      

 

Zabezpečujeme kompletní servis od změření, poradenství při výběru tapet, výpočtu spotřeby až po nalepení.

Rádi také používáme fototapety, kterých je velký výběr. pro osobitý vzhled dodáváme i fototapety zhotovené z Vaší fotografie či kresby.

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.