logo         

PROMĚNA INTERIÉRU » Restyling
Restyling-doladění interiérů

Restyling je proměna stávajícího interiéru, při kterém zachováváme dosavadní nábytek , doplňky a použijeme je v jiném uspořádání, případně podpoříme použitím nových barev a dekorů.

Cílem restylingu je vylepšení současného interiéru, dotažení určitého stylu, vyzdvižení detailů a osobnosti majitele.

Tato forma změny je finančně méně náročná, vyžaduje spíše dobrý nápad. Výsledek je však obdobný jako při designu interiéru, kdy začínáme s prázdným prostorem.

Obměňovat váš domov můžete neustále. Zdá se vám vaše koupelna jednotvárná? Pořiďte si sadu veselých ručníků a koupelnový závěs.

Nebo máte pocit, že kuchyň by chtěla vymalovat, a nemáte čas? Zkuste nejdříve barevné utěrky,pytlíky, obrazy, látkové obaly na vázy, květináče,  ubrusy, chňapky a polštářky na židle nebo potahy židlí a další . Uvidíte, že bude místnost hned vypadat veseleji.

Do obýváku dáme nové polštáře a hned pokoj vypadá více sexy. Polštářky jsou praktické, cenově dostupné a v mnoha barvách,materiálech, tvarech i provedení. Umístit je můžete kamkoli, a vždy to bude efektivní. Mohou být podložkou pod hlavuna sedačce, můžete je umístit na židli, nebo dokonce použít samotné na sezení na zemi. Můžete je třeba jen opřít na poličce, a i tam dodají místnosti šmrnc. Při koupi polštáře vybírejte látky, které se snadno udržují kvůli praní a nemačkají se. Vhodné jsou materiály na čalounění.

Záclony a závěsy patří k domovu odnepaměti. Dotváří vzhled místnosti a dodávají jí na útulnosti. Samozřejmě i ony podléhají módním trendům. Můžete vybírat z přírodních materiálů, jako je hedvábí, len či bavlna. Také umělá vlákna mají své místo na žebříčku – jsou nejjednodušší co se týče údržby. Textil v místnosti ztlumí hluk, a vytváří tak lepší zvukovou pohodu. Navíc vás ochrání před ostrým slunečním světlem a spolehlivě zajistí vaše soukromí před zvědavými zraky lidí z ulice. Ať už si vyberete jakékoli, správně zvolená délka a barva vaše okno „nalíčí“ a budete se doma cítit mnohem příjemněji. A když vám do nich zasvítí sluníčko, bude váš den hned veselejší.

Do ložnice a dětského pokoje jsou nejvhodnější  Zatemňovací závěsy - takzvané black out závěsy. Dokážou stoprocentně zadržet všechny sluneční paprsky, a chrání tak nejen vaše soukromí – ocení je i lidé pracující v noci a nebo malé dět. iDíky nim totiž mají i v poledne v místnosti dokonalou tmu a dobře se vyspí.


Pomůžeme vám váš domov zrenovovat a vyladit tak, abyste se v něm cítili opět příjemně. Navrhneme novou koncepci jednotlivých místností nebo celého bytu, pomůžeme vám s barevností, výběrem nábytku i nových doplňků. Přizpůsobíme návrh vašim finančním možnostem a vytvoříme nový domov pro celou rodinu.