Ráj pro miminka

Postýlka musí být zabezpečená zvýšenými čely a bočnicemi proti nechtěnému pádu dítěte ve spánku. Už pro ty nejmenší zodpovědně vybíráme vhodnou matraci. Měla by být spíše tvrdá a splňovat standardní hygienické nároky. To znamená, že musí mít odnímatelný potak, který se dá bez problémů opakovaně prát. Toto vše nabízím ve studiu Ilen.

Pro ozdobu jsem navrhla a zhotovila nebesa, které miminko chrání před průvanem a stíní před světlem. Miminko se cítí bezpečněji v zahalené postýlce a lépe usíná. Kolem postýlky je našitá ochrana z látky a molitanu.

                                    

 

Pokoj pro dívky v růžových odstínech

Růžový dětský pokoj na fotografii, to je moderní bydlení pro holčičky a dívky, ve kterém bude radost hrát si, bavit se, relaxovat a spát. Zařiďte svým malým princeznám pokoj v růžových odstínech, které budou mezi dívkami vždy "in". Nebesa nad postelí krásně zútulňují celý prostor a mohou vytvořit i soukromí.

 

Tohle by si přálo každé dítě - mít pokojíček plný tajemství

Tyto stany, týpí a domečky šijeme na zakázku a s různou tématikou. Od sladkých a nazdobených přístřešků pro malé princezny až po bunkry pro budoucí chlapáky :-)

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.