Konzole, záclonové tyče

Tyčové konzole nabízíme v provedení dřevo (různé barvy), mosaz, nerez, kov a v dalších povrchových úpravách.

Montáž konzolí provádíme do zdi i stropu.

Možné je vybírat z různých typů – jednotyč, dvoutyč, jednotyč se zadní kolejnicí, různé typy zakončení a uchycení.

Záclony a závěsy mohou být na konzolích (záclonových tyčích) zavěšeny na klasické kroužky s háčkem nebo žabkou, a také na dekorační kroužky (ringle), které jsou aplikovány přímo na záclonu či závěs. Tyto dekorační kroužky Vám záclonu či závěs pravidelně nařasí, lehce se s nimi manipuluje a snadná je i údržba takto ušitých záclon – možné prát v pračce. Plastové dekorační kroužky narážecí (ringle) dodáváme v potřebných velikostech dle tloušťky tyče a několika barevných provedeních.

Velké oblibě se také těší navlékací stuha, která umožňuje velké vlnovité řasení před tyčí a snadné aranžování i údržbu.

         

Moderní tyče kovové s broušeným efektem.

Postrádá Váš interiér, pěkný doplněk, který by zároveň plnil velmi účinnou funkci? Máme pro Vás způsob jak tento problém vyřešit, a to za pomoci garnýže na záclony, která nejenom že plní svou funkci, ale zároveň je navrhuje špičkový designér.

 

 

Zde katalog kovových tyčí a ceník

 

garnýže kovové

Hranaté záclonové a závěsné tyče kovové -

Hranaté tyče kovové jsou velmi módní a dostávají se k nám z mnoha stran naší planety.

Předností designové hranaté tyče je hlavně to, že se jedná více o kolejnice, nežli o závěsné tyče - celá plocha tyče je průjezdná pro háčky a nezaráží se o držáky ve středu a po krajích.

Příkladem tyčové garnýže s hranatým tvarem je Sqare line. Square line se skládaná z kovového kolejnicového profilu, stěnových nebo stropních nosníků, koncovek a háčků.

Hranaté garnýže májí čtyři druhy nosníků, které díky svému hornímu zachycení hranaté tyče nerozdělují drážky pro jezdce v profilu. Garnýže kovové je možné použít jednokolejnicové, dvoukolejnicové a tří kolejnicové, u stropních držáků je možné použít neomezené množství profilů za sebou finální výsledek může být luxusní mechanismus japonské stěny.

Rozměry garnýže kovové - Square line:

Profily se dodávají v rozměrech do 600 cm - uřízneme Vám požadovaný rozměr. V případě delších rozměru je možno garnýže prodlužovat spojkami. Konzolky jsou v nabídce  o délce 13,5 cm.

Koncovky Square line:

Ukončení garnyže jsou velmi elegantní a luxusní, koncovky Vám upravíme dle přání na zakázku s kůží nebo s krystalem, čtverecem, lotos atd.( viz fota). Koncovky dotvářejí design moderního tyčového systému.

Povrchová úprava kovové garnýže stříbrná matná nebo v černé barvě

 

 

 

Veškeré závěsné systémy naleznete vystavené v našem studiu.

Zde naleznete technické informace a ceník pro dřevěné tyče.

Zde katalog a technické informace s ceníkem luxusních tyčí

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.