Novinky
18.12.2021
Ceny garnyží a dekoračních látek zatím držím, ale zdraží
Vážení a milí zákazníci, podobně jako v jiných oborech postihuje nutné zdražování i sektor garnýží a dekoračních látek. U ilen.cz ale zatím MÁTE ŠANC... číst celé
06.09.2014
Rady pro výběr záclon a závěsů
Záclony a závěsy obvykle nekupujete příliš často, navíc (pokud má být výsledek skutečně hezký) není to zrovna levná záležitost. Proto Vám přinášíme al... číst celé
14.09.2014
Jak správně zaměřit okna a montáž garnyží
Návod na zaměření oken pro záclony a závěsy: A - šířka oknaB - výška oknaC - překlad (od horního okna po strop)D - výška garnýže nad oknem (měřím... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Zaměření – návrhy - projektování srdcem

Přímo u Vás v interiéru zaměříme a navrhneme vhodnou variantu zastínění oken, poradíme s typem zavěšení záclon a závěsů, tj. kolejničky či garnýže, umístění do stropu nebo zdi. Dále Vám navrhneme styl dekorace a doporučíme materiály, které jsou vhodné do Vašeho interiéru s ohledem na zařízení a vybavení.

Jsme si vědomi toho, že Váš domov je Váš soukromý prostor. Jednou ze zásad naší společnosti je být vždy diskrétní a chránit soukromí našich klientů.

Bild vergrößern ............    Design interiérů ............

Poslání interiérového designéra

Interiérový designér je profesionál, který má schopnost obydlet prázdný prostor tak, aby reprezentoval Váš subjektivní názor na životní styl, rodinný život, vaše zájmy a odpočinek. Pro naplnění tohoto svého úkolu potřebuje designér Vaši plnou důvěru, otevřenost a úzkou spolupráci.

Jak vypadá spolupráce s naším interiérovým designérem?

Objednáte se na první setkání, při kterém sdělíte designérovi, s čím potřebujete ve svém interiéru pomoci. Připravte si konkrétní zadání, na jehož základě si designér může udělat co možná nejpřesnější představu o vašich potřebách. Designér Vám vysvětlí, jak ve své práci postupuje, jaké výstupy svým klientům předklává a představí Vám své projektové portfolio. Jestliže se pro spolupráci s designérem následně rozhodnete, společně se dohodnete na rozsahu práce, který pro Vás designér provede, na postupu, termínech plnění jednotlivých etap i způsobu jejich prezentace. Vedle designového návrhu pro Vás náš designér rád zajistí komplexní služby jejichž výsledkem je zabydlený interiér.

Designový návrh

Designér pro Vás vytvoří designový návrh, který bude zahrnovat materiálové zastoupení - spotřebu materiálu a cenu, dispoziční uspořádání prostoru a informace o doplňkových prvcích, jejichž použití v řešeném prostoru doporučuje.

Administrativní a organizační podpora realizace

Na základě vašeho požadavku pro Vás designér zajistí a zorganizuje dodání zboží a provedení služeb dle vytvořeného designového návrhu. Spolupracuje s ostatními realizačními profesionály na úspěšném naplnění designového konceptu. Přestože designér není stavební dozor, jeho komunikace s dodavateli má své opodstatnění a úspěšné realizaci vašeho projektu velice prospěje.

Dekorace na místě

Designér pro Vás provede nejvhodnější možné naaranžování bytového textilu, správnou montáž stínící techniky, rozmístění nábytku, osazení obrazů, aranžování rostlin a dalších dekorativních prvků na místě. Na Váši žádost designér provede nákupy drobných dekorativních předmětů i doplňků. Nepodceňujte význam těchto často malých předmětů, které mají na celkovou atmosféru obrovský vliv. Designér tak dostane příležitost dovést naplnění designového návrhu vaší nemovitosti až do posledního detailu. V souvislostech tohoto návrhu pro Vás vybere to správné povlečení, prostírání, polštářky,rostliny, obrazy, jídelní servis anebo třeba mísu na ovoce.

 

Bytový architekt

 

Návrhy komerčních interiérů

Návrh interiérů Vaší firmy vypracujeme tak, aby veškeré prostory co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Bytový designernavrh-interieru-6

Pokud investujete prostředky do zadání návrhu interiérů Vašeho podniku profesionální designérce, v krátké době se Vám vrátí ve zvýšené návštěvnosti a tím ve zvýšeném obratu.

V příjemném prostředí se budou dobře cítit nejen Vaši zaměstnanci, ale i Vaši zákazníci.

Nabízíme návrhy a realizace interiérů následujících typů komerčních prostorů:

  • Kanceláře
  • Ordinace lékařů
  • Banky a rezidence
  • Kavárny a restaurace
  • Penziony a hotely
  • Kadeřnické a kosmetické salony
  • Obchody a butiky
  • Výlohy obchodů

butikbutik1

 

Návrhy v souladu s energií a barevnou terapií

je další oblast, které se věnuje majitelka a designérka studia Ilen.

Tuto účinnou terapii chápu jako výborné spojení s mou profesí Feng shui poradce. Když u klienta při konzultaci zjistím, že potřebuje harmonizovat nejen prostor, který obývá, ale i tělo, protože trpí konkrétní nemocí nebo jiným zatížením, můžeme se společně domluvit i na této terapii.

To, že onemocníme, si vlastně přivodíme sami, protože jsme zapomněli, kdo vlastně jsme. Žijeme svůj život podle různých představ, pokynů, požadavků, přizpůsobujeme se přání jiných a ignorujeme svoje touhy, chováme se jinak, než cítíme a chceme. Čím je naše nenaplněná touha a popírání silnější, tím větší onemocnění si přivodíme.

Jak se cítíme a chováme ( + jakou máme životosprávu a pohyb, s kým se stýkáme…), se mimo jiné projevuje na našem energetickém poli, na naší auře, konkrétně na některé z jejích sedmi vrstev. Každá vrstva aury je spojená s příslušnou čakrou ( první s první atd.), prostřednictvím čaker tělo přijímá z prostředí energii čchi, ( = životní síla, energie, která významně ovlivňuje naše myšlenky, pocity a účinky prostředí). Jednotlivé čakry rozdělují a posílají energii čchi do těla, do všech buněk, kde pak dochází k potřebné komunikaci mezi buňkami a jejich funkci. Pokud jsme delší dobu ve stresu, v napětí, ignorujeme naše vnitřní potřeby, zdeformujeme si konkrétní čakru, která je spojená s nervovou pletení v příslušné části fyzického těla. Díky tomu si snížíme příjem důležité energie do určité části těla, kde dojde k jejímu blokování, čímž se omezí nebo zastaví funkce buněk, a při dlouhodobém zatížení i funkce orgánů.

Kontaktujte mě na čísle 605 175 038 nebo mi pošlete email na:  studio@ilen. cz

Ráda s Vámi nezávazně proberu Vaše konkrétní požadavky.

Těším se na budoucí spolupráci.

Helena Malečková
Majitelka

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz