Malířské a natěračské práce

Zajišťujeme  klasickou malbu i dekorativní povrchové úpravy stěn interiérů velkým množstvím různých dekorativních materiálů a technik.

Udělejte ze svého bytu, či firemních prostor luxusní interiér, který zaujme na první pohled! Vypracování cenové nabídky a osobní návštěva včetně konzultace a výběru z katalogů je samozřejmostí. Zakázky realizujeme po celé ČR.

Mezi nejčastěji aplikované dekorativní materiály patří "Benátský štuk" a technická patina.Také zhotovíme škrabané omítky a omítky z různých směsí. V poslední době velmi žádanou technikou, která napodobuje surový litý beton - "Imitace betonu". K této technice pak můžete zvolit jeden z mnoha způsobů úpravy finální vrstvy. Tento dekorativní materiál je velmi odolný proti všem vlivům (lze použít do koupelen i kuchyní), působí zajímavým a moderním dojmem.

Provádíme též výmalby interiérů kvalitními otěruvzdornými barvami, nebo vysoce omyvatelnými barvami - velký výběr odstínů, dle přání zákazníka.

Zde je trochu ukázek z mnoha vzorů:

Brooklyn - vzorek 01Bucciato (povrchově upraveno) - vzorek 03Fascino (povrchově upraveno) - vzorek 06Primavera - vzorek 01Sensazioni - vzorek 03stucco antico (benátský štuk) - vzorek 11Velantico - vzorek 02Hliníkový štuk (AL plech)- vzorek 03

Ukázka hotových interiérů:

Interiérové barvy Domus Aurea

 


Graffiti

Dle přání zákazníka tvoříme v interiérech i exteriérech graffiti:

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.