Římské rolety jsou stále žádanějším způsobem zastínění oken. Lidé si je oblíbili pro svůj moderní vzhled a jednoduchý způsob ovládání.


Jsou velice dekorativní a hodí se hlavně do moderních technicky řešených interiérů. Další výhodou římských rolet oproti klasickým roletám je možnost velkého výběru materiálů. Římské rolety se dají ušít prakticky z jakéhokoliv materiálu, ať už se jedná o záclonu či dekorační látku. Vzhledem k tomu, že jsou šité ze záclon a dekoračních látek, je jejich údržba stejná a dají se prát při 30-40° Celsia.

Jedná se o rovný pruh látky, který je uchycen na speciálním mechanismu pomocí suchého zipu. Látka je v celé své výšce rozdělena na vodorovné sklady, které se pomocí řetízku pravidelně skládají směrem vzhůru. Pro dokonalý rovný vzhled je v každém skladu plexi tyčka.

Z jemných materiálů a z látek se vzorem šijeme římské rolety se vzhůruřasícími, transparentními stuhami. Zpracování je jemnější s ohledem na vzor a strukturu látky.

Pokud se Vám londýnské nebo římské rolety navíjely nakřivo je to z důvodu nekvalitního a neodborného zpracování. Obraťte se na nás a budete spokojeni.

Římské rolety mohou být ovládány řetízkem, provázkem nebo elektromotorem na dálkové ovládání.

Římské rolety mají své uplatnění jak v obývacích pokojích, ložnicích, dětských pokojích, tak i z hlediska praktičnosti v kuchyních, koupelnách a technických místnostech. Je možné je použít i do atypických oken, jako jsou arkýře a oblouková okna.

 

Římské rolety montujeme do stropu i zdi,

V našem studiu naleznete mnoho látek vhodných pro zhotovení rolet. Zde je jen malá ochutnávka: e-shop

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.