Londýnské rolety jsou velmi podobné římským roletám. Mají stejný způsob uchycení k mechanice,


Jsou velice dekorativní a hodí se hlavně do moderních, mírně romanticky řešených interiérů. Další výhodou londýnskýh rolet oproti klasickým roletám je možnost velkého výběru materiálů. Londýnské a římské rolety se dají ušít prakticky z jakéhokoliv materiálu, ať už se jedná o záclonu či dekorační látku. Vzhledem k tomu, že jsou šité ze záclon a dekoračních látek, je jejich údržba stejná a dají se prát při 30-40° Celsia. Tím je zajištěna velice dlouhá životnost.

Jedná se o rovný pruh látky, který je uchycen na speciálním mechanismu pomocí suchého zipu. Látka je v celé své výšce rozdělena na svislé protisklady, které se pomocí řetízku pravidelně skládají směrem vzhůru. Pro dokonalý rovný vzhled není dole pravítkové závaží a tak jsou tvořeny typické vlny. Závaží je přidáno ke každé vzhůruřasící stuze a tak je zajištěno pravidelné navíjení rolety.

Pokud se Vám londýnské nebo římské rolety navíjely nakřivo je to z důvodu nekvalitního a neodborného zpracování. Obraťte se na nás a budete spokojeni ;-)

Londýnské rolety mohou být ovládány řetízkem, provázkem nebo elektromotorem na dálkové ovládání.

Mají své uplatnění hlavně v obývacích pokojích, ložnicích a dětských pokojích. Jsou vhodné i na okna nad šíři 150 cm.

V našem studiu naleznete mnoho látek vhodných pro zhotovení rolet. Zde je jen malá ochutnávka:e-shop

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.