Tapetování všech druhů tapet a fototapet

Navrhneme vhodný druh tapet, zaměříme, spočítáme spotřeby tapet a zrealizujeme ;-)

Realizace fototapet:

Na základě zkušeností doporučujeme vliesové tapety, které předznamenaly trend budoucnosti v tapetování díky modernímu vzhledu, technologickým postupům a také správné volbě nosného materiálu. Při lepení se nanáší lepidlo pouze na stěnu (stejnoměrně v tenké vrstvě). Tapety jsou bezezbytku odstranitelné a to suchou cestou. Stačí nahoře uchopit oba růžky tapety a díky jemnému buničitému podkladu snadno ze stěny stáhnout. Vliesové tapety jsou vyrobeny ze speciální buničiny a polyesterových vláken s přídavkem polymerového pojiva. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost i pro překrytí obnovujících se prasklin. Vliesové tapety jsou omyvatelné, stálobarevné, jemné k pokožce a lépe zpracovatelné než tapety papírové. Jako každé tapety tvoří tepelnou a zvukovou izolaci. Snadno se sundavají ze stěny.

Další kategirií jsou tapety vinylové, které se lepí starým způsobem, kdy lepidlo se nanáší přímo na rubovou stranu tapety, nechá se potřebnou dobu provlhnout a poté se instaluje na stěnu. Tato tapeta se vyznačuje velmi kvalitním povrchem. Tyto tapety se nejčastěji používají v kuchyních, chodbách, koupelnách, nebo také chatách a chalupách. Zkrátka všude tam, kde dochází k větší námaze a opotřebení tapet.


Známou skupinou jsou tapety papírové. Jejich výhodou je jejich nízká cena. Nevýhodou je omezný výčet vzorů a kratší životnost.

 

Přijďte si vybrat krásné tapety k nám do studia nebo na našem e - shopu ;-)

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.