Novinky
04.02.2021
Pozvěte jaro do svých domovů
Udělejte třeba jen drobnou změnu a váš domov se může stát svěžím interiérem zářící v jarních barvách. Uvidíte, jak tato změna ovlivní vaší náladu. ... číst celé
14.09.2014
Jak správně zaměřit okna a montáž garnyží
Návod na zaměření oken pro záclony a závěsy: A - šířka oknaB - výška oknaC - překlad (od horního okna po strop)D - výška garnýže nad oknem (měřím... číst celé
12.08.2018
Vlastnosti lněných látek
Len je tradiční materiál a jako textilní surovina má z dnešního hlediska mnoho vynikajících vlastností. Dekorační tkaniny ze lnu působí chladně elegan... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Vyjádřete svou osobnost svým bydlením!

Váš obývací pokoj je přesně to, co skvěle ilustruje vaši jedinečnost a originalitu.

Jako stylový akcent tohoto interiéru jsem použila různé řešení dekorací pro každé okno. Jednotícím prvkem je stejná látka.

        

Kvalitní anglická látka na závěsy dotváří luxusní interiér. Při návrhu a šití jsem využila rub i líc oboustranné látky a pracovala s lesklým i matným vzhledem látky. Hezký detail tvoří ručně vyrobený úvaz na závěsy.
           

Design by Ilen.cz

...................................................................................................................................

Líbí se Vám tento magický interiér?

A že Vám něco připomíná..? Ano, je to stejný interiér jako v úvodu této strany. Jen se změnilo barevné ladění a příjemného efektu jsem dosáhla pomocí vrstveného vzhledu. To vytváří zcela odlišný dojem a krásně duhový efekt.

A který obývák se Vám líbí víc?

    

Vrstvený vzhled  - to jsou dvě látky v různé kvalitě, které tvoří magické barevné efekty a slunce, které jimi prochází, barevně naladí a změkčí celý interiér.

.....................................................................................

Zde jsem majitelům tohoto obýváku pomohla vytvořit snovou, romantickou atmosféru francouzského stylu, který vytváří pocit nádhery a oslavy každého okamžiku. Záclony jsem ušila do tvaru vln a ty dodávají každé místnosti zvláštní atmosféru.

   

A tady je ukázka klasických závěsů a polštářků. Luxusní dojem umocní, když necháme látku delší a ta se s hojností line po podlaze. Co dokáže vytvořit krásná jemná látka v krémových odstínech:

   

A moje oblíbené římské rolety

  

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.