Novinky
18.12.2021
Ceny garnyží a dekoračních látek zatím držím, ale zdraží
Vážení a milí zákazníci, podobně jako v jiných oborech postihuje nutné zdražování i sektor garnýží a dekoračních látek. U ilen.cz ale zatím MÁTE ŠANC... číst celé
06.09.2014
Rady pro výběr záclon a závěsů
Záclony a závěsy obvykle nekupujete příliš často, navíc (pokud má být výsledek skutečně hezký) není to zrovna levná záležitost. Proto Vám přinášíme al... číst celé
14.09.2014
Jak správně zaměřit okna a montáž garnyží
Návod na zaměření oken pro záclony a závěsy: A - šířka oknaB - výška oknaC - překlad (od horního okna po strop)D - výška garnýže nad oknem (měřím... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Vyjádřete svou osobnost svým bydlením!

Váš obývací pokoj je přesně to, co skvěle ilustruje vaši jedinečnost a originalitu.

Jako stylový akcent tohoto interiéru jsem použila různé řešení dekorací pro každé okno. Jednotícím prvkem je stejná látka.

        

Kvalitní anglická látka na závěsy dotváří luxusní interiér. Při návrhu a šití jsem využila rub i líc oboustranné látky a pracovala s lesklým i matným vzhledem látky. Hezký detail tvoří ručně vyrobený úvaz na závěsy.
           

Design by Ilen.cz

...................................................................................................................................

Líbí se Vám tento magický interiér?

A že Vám něco připomíná..? Ano, je to stejný interiér jako v úvodu této strany. Jen se změnilo barevné ladění a příjemného efektu jsem dosáhla pomocí vrstveného vzhledu. To vytváří zcela odlišný dojem a krásně duhový efekt.

A který obývák se Vám líbí víc?

    

Vrstvený vzhled  - to jsou dvě látky v různé kvalitě, které tvoří magické barevné efekty a slunce, které jimi prochází, barevně naladí a změkčí celý interiér.

.....................................................................................

Zde jsem majitelům tohoto obýváku pomohla vytvořit snovou, romantickou atmosféru francouzského stylu, který vytváří pocit nádhery a oslavy každého okamžiku. Záclony jsem ušila do tvaru vln a ty dodávají každé místnosti zvláštní atmosféru.

   

A tady je ukázka klasických závěsů a polštářků. Luxusní dojem umocní, když necháme látku delší a ta se s hojností line po podlaze. Co dokáže vytvořit krásná jemná látka v krémových odstínech:

   

A moje oblíbené římské rolety

  

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz