Novinky
04.02.2021
Pozvěte jaro do svých domovů
Udělejte třeba jen drobnou změnu a váš domov se může stát svěžím interiérem zářící v jarních barvách. Uvidíte, jak tato změna ovlivní vaší náladu. ... číst celé
14.09.2014
Jak správně zaměřit okna a montáž garnyží
Návod na zaměření oken pro záclony a závěsy: A - šířka oknaB - výška oknaC - překlad (od horního okna po strop)D - výška garnýže nad oknem (měřím... číst celé
12.08.2018
Vlastnosti lněných látek
Len je tradiční materiál a jako textilní surovina má z dnešního hlediska mnoho vynikajících vlastností. Dekorační tkaniny ze lnu působí chladně elegan... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Záclony:

V naší nabídce najdete záclony předních českých i zahraničních výrobců.

Naše záclony umožňují vytvořit jak klasické, tak i velmi moderní dekorace bytů. Umíme je netradičně a originálně zpracovat a naaranžovat.

Záclony nabízíme v různých výškách (od 30 cm do 320 cm), šířkách, barvách a provedeních.

Můžete si vybrat ze široké škály záclon:

- Záclony žakárové

  • Tyto záclony jsou převážně české výroby. Jsou velmi oblíbené u konzervativnějších zákazníků.

- Záclony vyšívané

  • Tyto záclony nabízíme na různých materiálech (voál, batist, nežehlivé záclony, průsvitné a poloprůsvitné záclony), jsou vhodné do romanticky laděných interiérů.

Záclony z voálu

  • Tyto záclony nabízíme v různých provedeních (bez vzoru, s různými geometrickými a květinovými vzory, bílé a barevné), jsou vhodné do všech moderních interiérů.    

Záclony z organzy

  • Tyto záclony vás zaujmou především svým vysokým leskem a průhledností. Působí slavnostně a elegantně. Jsou vhodné do všech luxusních interiérů i na svatby a podobné oslavy.

- Záclony nežehlivé

  • Tyto záclony jsou vyrobeny ze speciálních vláken, díky kterým není nutné záclony po vyprání žehlit. Tyto záclony jsou oblíbené především v moderních interiérech.

- Záclony nehořlavé

  • Tyto záclony jsou vyrobeny z nehořlavé treviry CS.Jedná se o samozhášlivé a nedýmivé polyestery s kvalitou běžných látek. Kvůli bezpečnosti jsou vhodné především do hotelů, kanceláří, pensionů, divadel a dalších společenských prostor.

Záclony pro alergiky

  • Tyto záclony mají antistatické vlastnosti. Přináší zejména snazší údržbu. Tuto vlastnost požadujeme zejména u záclon, závěsovin a svislých látkových žaluzií. Částečně lze dosáhnout i nástřikem.

V našem studiu naleznete mnoho dekoračních látek vhodných pro zhotovení záclon. Zde je jen malá ochutnávka: záclony


Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.