Novinky
07.08.2018
Jak usnadnit věšení záclon a závěsů
Hledáte jednoduchý, bezpečný a pohodlný způsob zavěšení záclon a závěsů? Já doporučuji pohyblivou garnýž se spouštěcími kolejničkami. Pomocí provázku ... číst celé
06.09.2014
Rady pro výběr záclon a závěsů
Záclony a závěsy obvykle nekupujete příliš často, navíc (pokud má být výsledek skutečně hezký) není to zrovna levná záležitost. Proto Vám přinášíme al... číst celé
06.09.2014
Co je lepší - žaluzie nebo závěsy? Jak si vybrat.
Řešíte právě dilema co je lepší, praktičtější, krásnější,... zda žaluzie nebo záclony a závěsy? Rozhodování není lehké, zvlášť když paní domu dává pře... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Záclony:

V naší nabídce najdete záclony předních českých i zahraničních výrobců.

Naše záclony umožňují vytvořit jak klasické, tak i velmi moderní dekorace bytů. Umíme je netradičně a originálně zpracovat a naaranžovat.

Záclony nabízíme v různých výškách (od 30 cm do 320 cm), šířkách, barvách a provedeních.

Můžete si vybrat ze široké škály záclon:

- Záclony žakárové

  • Tyto záclony jsou převážně české výroby. Jsou velmi oblíbené u konzervativnějších zákazníků.

- Záclony vyšívané

  • Tyto záclony nabízíme na různých materiálech (voál, batist, nežehlivé záclony, průsvitné a poloprůsvitné záclony), jsou vhodné do romanticky laděných interiérů.

Záclony z voálu

  • Tyto záclony nabízíme v různých provedeních (bez vzoru, s různými geometrickými a květinovými vzory, bílé a barevné), jsou vhodné do všech moderních interiérů.    

Záclony z organzy

  • Tyto záclony vás zaujmou především svým vysokým leskem a průhledností. Působí slavnostně a elegantně. Jsou vhodné do všech luxusních interiérů i na svatby a podobné oslavy.

- Záclony nežehlivé

  • Tyto záclony jsou vyrobeny ze speciálních vláken, díky kterým není nutné záclony po vyprání žehlit. Tyto záclony jsou oblíbené především v moderních interiérech.

- Záclony nehořlavé

  • Tyto záclony jsou vyrobeny z nehořlavé treviry CS.Jedná se o samozhášlivé a nedýmivé polyestery s kvalitou běžných látek. Kvůli bezpečnosti jsou vhodné především do hotelů, kanceláří, pensionů, divadel a dalších společenských prostor.

Záclony pro alergiky

  • Tyto záclony mají antistatické vlastnosti. Přináší zejména snazší údržbu. Tuto vlastnost požadujeme zejména u záclon, závěsovin a svislých látkových žaluzií. Částečně lze dosáhnout i nástřikem.

V našem studiu naleznete mnoho dekoračních látek vhodných pro zhotovení záclon. Zde je jen malá ochutnávka: záclony


Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.