Sestavit japonskou stěnu tak, aby byla plně funkční, měla dostatečné přesahy, byl správně zvolen počet panelů a vybrán vhodný materiál není vůbec snadné. Proto nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi poradíme.

Japonské posuvné stěny jsou velmi moderní způsob zastínění oken. Používají se také k předělení místností nebo jako dekorativní posuvné dveře u šaten či skříní. Japonskou stěnu tvoří jednotlivé látkové panely, které jsou v kolejnici zavěšeny na hliníkových pojezdech pomocí suchého zipu. Celkový počet panelů je dán podle šířky stěny nebo prostoru, kde má být japonská stěna nainstalována. Japonské posuvné stěny vyrábíme na zakázku dle konkrétních požadavků a rozměrů. Šíři panelu doporučujeme 60 až max. 80 cm. Panely mohou být ušity ze záclon, dekoračních látek nebo roletovin. Vybrat si můžete z velkého množství motivů a designů

Klasická japonská stěna – jedná se o kolejnici, která má 2, 3, 4 nebo 5 drážek. Počet kolejnic a tím pádem i panelů určujeme dle rozměru japonské stěny. Tento typ umožňuje použít maximálně 5 panelů při ovládání k jedné straně a 10 panelů při roztahování na dvě strany. Panely lze ovládat ručně popř. tahací tyčkou, provázkem a nebo elektromotorem na dálkové ovládání.

V našem studiu naleznete mnoho látek vhodných pro zhotovení japonské panelové stěny. Zde je jen malá ochutnávka:e-shop

 

 

 

 

 

 

 

Údržba japonské stěny je velice snadná. Pokud je použitým materiálem záclona nebo dekorační látka, panely se dají prát v pračce při 30-40° Celsia. Stačí pouze slepit látkový panel ze suchého zipu a v dolním kraji vyndat závaží.

Japonské stěny montujeme do stropu i zdi.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.