Kolejničky s oblými rohy

Ideální profil - kolejnice pro pokoje, kde používáte neprůhledné látky - látka přilne ke zdi a neprosvítá Vám světlo. Není také vidět mezi okno a zácl... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
6,0 Kč
cm
Kompletní specifikace

Ideální profil - kolejnice pro pokoje, kde používáte neprůhledné látky - látka přilne ke zdi a neprosvítá Vám světlo. Není také vidět mezi okno a záclonu.

Sestava je ovládaná ručně; úchyty: plastové a kovové konzole; osazení: KLUZNÝMI jezdci; Profil je z výroby opatřen suchým mazivem pro lepší pohyb jezdců. Sestava je dodávána včetně montážního materiálu.

Hliníkové profily - kolejnicových sestavy dodáváme v 6 m délkách se všemi komponenty a dále může být kolejnice opatřena suchým zipem na který zavěsíte textilii. Kolejničky lze ohýbat horizontálně i vertikálně do různých tvarů např. oblouk, arkýř, trojúhelníková či jinak atypická okna.

Lze je montovat do stropu, do zdi na konzolky nebo i do šikmých sádrokartonových podhledů.

Dekorační látky se šijou tak, že textilie zakrývá kolejnice. Doporučujeme tuto řasící stuhu, která je pevná, nesráží se a dobře kryje. Na kolejnici se suchým zipem zavěsime pomocí jemné části suchého zipu pelmet (draperii,...) a tak vytvořime krycí čelo (nemusí být jen dřevěné, kovové...a nemusíte přemýšlet a hledat, jak odstín např.dřeva sladit s nábytkem a pod.) Snadná výměna a údržba - nadčasové řešení, které přežije každou změnu interiéru i stylu ;-)

Zde jsou technické údaje a ceník /ceny v katalogu jsou bez DPH/.

Pro bližší informace nás, prosím, kontaktujte a neváhejte s objednávkou ;-)

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz