Ubrousky a prostírky ze lnu

Krásný lněný ubrousek, který se hodí jak na běžné, tak slavnostní příležitosti. Díky lněnému materiálu dodá stolu ležérní vzhled. Čím starší - tím hez... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
99,0 Kč
ks
Kompletní specifikace

Krásný lněný ubrousek, který se hodí jak na běžné, tak slavnostní příležitosti. Díky lněnému materiálu dodá stolu ležérní vzhled. Čím starší - tím hezčí. Ubrousky je vhodné doplnit také kroužky na ubrousky.

Lněné a bavlněné ubrousky jsou autentické. Pokud chcete vytvořit výjimečnou atmosféru, schovejte si papírové na příště.

Látka se velice dobře udržuje. Lze ji i vyvářet což spolehlivě odstraní skvrny od jídla. Rozměr je 50x35 cm. Po domluvě lze vybrat různé barvy a velikosti ubrousků, prostírek a ubrusů.

Stolujte stylově a zajímavě!

K tomu, abyste dokázali vytvořit u jídelního stolu opravdu "něco" nápaditého a překvapujícího, potřebujete velmi často jen svojí vlastní fantazii a pár zaručených "pokladů", které vždycky fungují.

Např. podložku pod horké hrnce si najděte v kůlně na dříví nebo na našem e-shopu. Kromě toho, že nestojí skoro nic, bude i vonět a vydrží navěky.

Ne vždy musí být uprostřed stolu váza s květinou. Použijte nízkou bedýnku a naaranžujte do ní zeleninu. Uvadlou květinu vyhodíte, ale ze zeleniny si další dny můžete připravit něco báječného.

Co vy na to?

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz