Prostírání a dekorace ve tvaru ryby

Originální prostírání ve tvaru ryby, k praktickému zabalení vašeho příboru, atd. Je zhotoveno z bavlněné látky a olemováno bílým, šikmým proužkem. Pro... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
89,0 Kč
ks
Kompletní specifikace

Originální prostírání ve tvaru ryby, k praktickému zabalení vašeho příboru, atd. Je zhotoveno z bavlněné látky a olemováno bílým, šikmým proužkem.

Prostírání využijete na stůl pod talíř pro pokrmy s rybou, vánoční prostírání , nebo i běžně v kuchyni, jako podložku pod horký hrnec.

Látka se velice dobře udržuje.  Zde náhled

Nesušit v bubnové sušičceŽehlit při teplotě max. 110?CChemické čištění perchlóretylénem, čistým alkoholem R 111 & R113Běžné praní - max. teplota 30?C

Látka i prostírání je vhodná jako dárek a uděláte tak radost nadšenému rybáři ve vašem okolí.

A něco navíc: víte, že podle Feng shui se obrazu (motivu) ryby přidává rozměr prosperity, bohatství a hojnosti. Ryba je také spojena se zdravím. Symbol ryby byl oslavován jako posvátný v mnoha kulturách a v mnoha fázích lidských dějin - od řecké a římské mytologie až po keltské, hinduistické, buddhistické a křesťanské kultury.

Další aspekt čínské rybí symboliky, je věrnost a dobrá společnost. Symbol ryby přitáhne také energii lásky a úspěšného manželství.

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz